Informacje

Dom Aukcyjny Adam's prowadzi działalność od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta Poznania przy ul. Jana Matejki 62, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od wielu lat organizujemy i prowadzimy aukcje dzieł sztuki i antyków.

O nas

Dom Aukcyjny Adam's prowadzi działalność od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta Poznania przy ul. Jana Matejki 62, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od wielu lat organizujemy i prowadzimy aukcje dzieł sztuki i antyków. Dzisiejszy profil działalności aukcyjnej firmy skoncentrowany jest głównie na organizowaniu profesjonalnych aukcji dzieł sztuki i antyków dla wszystkich zainteresowanych osób i instytucji.

Dom Aukcyjny Adam's dysponuje środkami umożliwiającymi przeprowadzanie aukcji dzieł sztuki i antyków na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w organizowaniu sprzedaży aukcyjnej min. całych kolekcji dzieł sztuki i antyków. W pomieszczeniach ekspozycyjnych Domu Aukcyjnym Adam's oraz w części zwanej Galerią A&A prezentowane są wystawy dzieł sztuki i antyków oraz obiekty oferowane do sprzedaży aukcyjnej i poza aukcyjnej.

Dokonujemy bezpłatnych wycen. Możliwość transportu towaru sprzedającego na koszt Domu Aukcyjnego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z obiektami sprzedaży aukcyjnej, znajdującymi się w galerii Domu Aukcyjnego Adam's, codziennie od godziny 1100 do 1800 (prosimy o telefoniczne potwierdzenie).

Organizujemy aukcje antyków i staroci

Przemioty przyjmowane są codziennie od godziny 1100 do 1800 (prosimy o telefoniczne potwierdzenie)

Aukcje antyków Poznań

Usługi

  • Bezpłatna wycena przedmiotów

  • Organizowanie aukcji kolekcji

  • Pozaaukcyjna sprzedaż antyków i staroci w Galerii A&A

  • Konserwacja oraz renowacja przedmiotów aukcyjnych

Kupno i sprzedaż antyków i staroci

Dom Aukcyjny Adam's jest zainteresowany kupnem antyków i staroci z dziedziny malarstwa polskiego i obcego, przedmiotami dawnej sztuki użytkowej m.in. meblami, zegarami, brązami, figurami, numizmatami w tym monetami, biżuterią, przedmiotami ze srebra i porcelany, szkła itp.

Kupno i sprzedaż kolekcji i zbiorów

Dom Aukcyjny Adam's specjalizuje się w organizowaniu aukcji różnych zbiorów i kolekcji min. obrazów, mebli, zegarów, porcelany, sreber, biżuterii, białej broni, monet i medali, instrumentów muzycznych, książek, techniki i motoryzacji, znaczków itp.

Biuro przyjęć

Czynne codziennie w godzinach

od 1100 do 1800

Dom Aukcyjny Adam's w Poznaniu

ul. Jana Matejki 62, 60-771 Poznań

tel. 61 8657768 | kom: 603928211