Informacje

Dom Aukcyjny Adam's prowadzi działalność od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta Poznania przy ul. Jana Matejki 62, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od wielu lat organizujemy i prowadzimy aukcje dzieł sztuki i antyków.

O nas

Dom Aukcyjny Adam's prowadzi działalność od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta Poznania przy ul. Jana Matejki 62, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od wielu lat organizujemy i prowadzimy aukcje dzieł sztuki i antyków. Dzisiejszy profil działalności aukcyjnej firmy skoncentrowany jest głównie na organizowaniu profesjonalnych aukcji dzieł sztuki i antyków dla wszystkich zainteresowanych osób i instytucji.

Dom Aukcyjny Adam's dysponuje środkami umożliwiającymi przeprowadzanie aukcji dzieł sztuki i antyków na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w organizowaniu sprzedaży aukcyjnej min. całych kolekcji dzieł sztuki i antyków. W pomieszczeniach ekspozycyjnych Domu Aukcyjnym Adam's oraz w części zwanej Galerią A&A prezentowane są wystawy dzieł sztuki i antyków oraz obiekty oferowane do sprzedaży aukcyjnej i poza aukcyjnej. Dom Aukcyjny Adam’s posiada, na ponad 600 m2 powierzchni, sale ekspozycyjne , osobną salę do licytacji obiektów oraz kawiarnię Cafe Adam’s. Do dyspozycji jest też własny parking na 20 samochodów.

Dokonujemy bezpłatnych wycen. Możliwość transportu towaru sprzedającego na koszt Domu Aukcyjnego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z obiektami sprzedaży aukcyjnej, znajdującymi się w galerii Domu Aukcyjnego Adam's, codziennie od godziny 1100 do 1800 (prosimy o telefoniczne potwierdzenie). Przyjmujemy do sprzedaży dzieła sztuki tj. obrazy, antyki, meble, a nawet kolecjonerskie auta oraz biżuterię. Istnieje możliwość prezentowania jednocześnie 5 zabytkowych samochodów.

Jesteśmy na portalu ONEBID, gdzie prowadzimy aukcje online na żywo.

Organizujemy aukcje antyków i staroci

Przemioty przyjmowane są codziennie od godziny 1100 do 1800 (prosimy o telefoniczne potwierdzenie)

Aukcje antyków Poznań

Usługi

  • Bezpłatna wycena przedmiotów

  • Organizowanie aukcji kolekcji

  • Pozaaukcyjna sprzedaż antyków i staroci w Galerii A&A

  • Konserwacja oraz renowacja przedmiotów aukcyjnych

Kupno i sprzedaż antyków i staroci

Dom Aukcyjny Adam's jest zainteresowany kupnem antyków i staroci z dziedziny malarstwa polskiego i obcego, przedmiotami dawnej sztuki użytkowej m.in. meblami, zegarami, brązami, figurami, numizmatami w tym monetami, biżuterią, przedmiotami ze srebra i porcelany, szkła itp.

Kupno i sprzedaż kolekcji i zbiorów

Dom Aukcyjny Adam's specjalizuje się w organizowaniu aukcji różnych zbiorów i kolekcji min. obrazów, mebli, zegarów, porcelany, sreber, biżuterii, białej broni, monet i medali, instrumentów muzycznych, książek, techniki i motoryzacji, znaczków itp.

Biuro przyjęć

Czynne codziennie w godzinach

od 1100 do 1800

Dom Aukcyjny Adam's w Poznaniu

ul. Jana Matejki 62, 60-771 Poznań

tel. 61 8657768 | kom: 603928211